خدمات گویندگی چیست؟

خلق کلامی تاثیرگذار با صدای گویندگان برجسته

گویندگی یا نریشن “narration” هنر تبدیل متون مختلف به کلام تاثیرگذار است. در بسیاری از موارد مخاطب ما علاقه ایی به خواندن متون از خود نشان نمیدهد و این امر ممکن است باعث شود بسیاری از مطالب مهم، از نظرشان پنهان بماند. نریشن ، گویندگی و صداگذاری باعث جذب ناخود آگاه مخاطب میشود و بازاریابی شنیداری جز بهترین و موثرترین انواع بازاریابی محسوب میشود تعرفه های خدمات گویندگی

خدمات گویندگی نترنگ

مجری گری
پادکست
صداگذاری فیلم آموزشی
نریشن
دوبله
تیزر صوتی

همین حالا سوال خود را ثبت کنید

 

درخواست مشاوره

برای مشاوره ۲۴ ساعته، با مشاوران ما تماس بگیرید

09352269880

خدمات گویندگی نترنگ

چرا برای خدمات گویندگی و صداگذاری نترنگ را انتخاب کنیم؟

گروه دیجیتال مارکتینگ نترنگ با بهره گیری از بهترین گویندگان و صداپیشگان کشور، با مناسب ترین قیمت ممکن و با کیفیتی عالی همراه با موسیقی مناسب بر روی تصاویر و ویدئوهای شما صداگذاری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن نریشن را به شما تحویل خواهد داد. درخواست مشاوره
  • انتخاب صدای گوینده و ثبت سفارش
  • دریافت فایل صداگذاری شده

مراحل سفارش خدمات گویندگی

  • ارسال متن یا فیلم مورد نظر و مشاوره رایگان
  • واریز هزینه و تایید فاکتور

آیا برای سفارش خدمات گویندگی سوالی دارید؟

تیزر صوتی چیست؟
یک متن کوتاه و جذاب است که با هیجان خاصی خوانده میشود و هدف آن جلب توجه هرچه بیشتر مخاطب به موضوع تبلیغ است.
دوبله چیست؟
صداگذاری به جای شخصیت واقعی ویا کارتونی و بازی کردن به جای آنها را دوبله می گویند. در بین سایر فعالیت های گویندگی، دوبله از همه سخت تر است.
نریشن چیست؟
به گویندگی متن نریشن میگویند. در واقع نوعی روایت داستان گونه است که به طور معمول زمان آن از تیزر تبلیغاتی بیشتر است و سرعت آهنگ ملایم تری دارد و بیشتر برای توضیح در مورد یک موضوع دلخواه است.
صداگذاری فیلم آموزشی چیست؟
خواندن متن آموزشی به جای معلم ویا استاد، به شیوه ایی جذاب و دلنشین و با رعایت نکات آموزشی برای درک بهتر درس توسط دانش پذیر را، صدا گذاری فیلم آموزشی می گویند.
پادکست چیست؟
پادکست یا رادیوی اینترنتی، بهترین راه پخش پیام صوتی در اینترنت.
مجری گری برنامه چیست؟
اجرای برنامه (جشن، سمینار، همایش و یا برنامه تولیدی جهت پخش) بر اساس اهداف و برنامه های زمانبندی شده توسط مجری و گوینده به بهترین شکل ممکن و با رعایت اصول مجری گری و ادب و آداب اجتماعی هدف مجری گری برنامه است.