موشن گرافیک

بازاریابی موثر کسب و کار دیجیتالی با موشن گرافیک

از جدیدترین ابزار های دیجیتال مارکتینگ استفاده از موشن گرافیک است . به گفته بزرگان کسب و کار های اینترنتی تا سال 2019 بیش از 80 درصد از کل ترافیک وب را ویدئو به خود اختصاص می دهد. موشن گرافیک به دلایلی مانند چشم نوازی و سرگرم کنندگی و اینکه بهترین محتوای رسانه های اجتماعی هستند می تواند به بهینه سازی سایت شما در موتورهای جست و جو و در نتیجه به بهبود کسب و کار دیجیتال شما کمک کند. تعرفه موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک منحصربفرد

تبلیغی متفاوت برای کسب و کار شما

یکی از مهم ترین مزیت هایی که طراحی موشن گرافیک به همراه دارد، ارائه ایده هایی خلاقانه برای تبلیغی متفاوت از کسب و کار شما است . بازاریابی متفاوت با موشن گرافیک می تواند کسب و کار شما را متحول کند . گروه دیجیتال مارکتینگ نترنگ در ساخت موشن گرافیک از اصول و شیوه های مدرن برای تبلیغی متفاوت از برند شما استفاده می نماید . این اصول عبارت اند از:
انیمیشن و صداگذاری در بازاریابی ویدئویی
استفاده از متن در کنار ویدئوها
قرار دادن لینک های مرتبط در کنار ویدئوها
ساخت چندین ویدئو

همین حالا سوال خود را ثبت کنید

 

درخواست مشاوره

برای مشاوره ۲۴ ساعته، با مشاوران ما تماس بگیرید

09352269880

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

  • سفارش موشن گرافیک – نوشتن سناریو و ساخت استوری برد
  • طراحی و ساخت موشن گرافیک
  • صداگذاری موشن گرافیک
  • گویندگی موشن گرافیک و تدوین نهایی
  • اعمال اصلاحات مشتری و تایید نهایی

سوالات متداول ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تبلیغ چه مدت طول می کشد؟
مدت زمان ساخت ویدئو تبلیغاتی تحت تاثیر فاکتور های مختلفی از جمله نوع طرح ، مدت زمان نمایش و .. بستگی دارد. با کارشناسان ما تماس بگیرید آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد.
آیا داستان تبلیغ را باید خودمان تعیین کنید؟
سناریو و داستان ویدئو توسط کارشناسان با تجربه و خلاق نترنگ تعریف می شوند. البته شما می توانید موضوع سناریو خود را با کارشناسان درمیان بگذارید تا آنها بر اساس سلیقه شما بهترین و کارآمدترین سناریو را تنظیم کنند.
آیا ویدئو ها کپی ویدئو های خارجی هستند؟
خیر ، تمامی ویدئو ها ، تیزر ها و انیمیشن ها بر اساس خلاقیت نترنگ و متناسب با کسب و کار شما طراحی می شوند. تمامی ویدئو ها سفارشی هستند.
آیا انیمیشن های 2بعدی و 3بعدی هم تولید می کنید؟
بله ، در هنگام ثبت سفارش تعرفه انتخابی را “طرح دیگری نیاز دارم” انتخاب کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
تیزر تبلیغاتی چیست؟
زمانی که از یک ویدئو ( یک فیلم کوتاه یا تیزر ) برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنید، شما در حال استفاده از بازاریابی ویدئویی هستید…اما اینکه از ویدئوی تبلیغاتی یا تیزر خود چگونه استفاده کنید ، چگونه تیزر خود را طراحی کنید ، چه بخش از جامعه هدف را برای خود انتخاب کنید و مانند این گونه موضوعات مطالبی هستند که شما برای دست یافتن به جواب مناسب برای آن ها نیاز به یک مشاور خبره دارید.
تیزر چیست؟
تیزر یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی می باشد و یا اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند. به‌عنوان مثال، در تصویری که پخش می شود نمی‌دانید با چه برند یا چه شرکت یا چه چیزی روبه ‌رو هستید. پیامی در حال انتقال است اما نمی‌دانید هدف چیست. آیا قرار است محصولی فروخته شود؟ آیا قرار است فیلمی معرفی شود؟ تبلیغ‌کننده کیست؟ و سوال‌های دیگر؛ در این قسمت شما وارد مرحله‌ای به نام Teasing شده‌اید و حس کنجکاوی در شما شکل گرفته و پر از سوال هستید که این آگهی مربوط به چیست.
تیزر های ساخته شده برای چه نوع استفاده ای مناسب است؟
تیزر ها سازگار با نوع استفاده شما طراحی می شوند.به طور کلی تیزر ها در موارد زیر به کار می روند:پخش فیلم ها در نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و سمینارهار، پخش در سالن های انتظار و استراحت سازمان ، پخش در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات ، استفاده از فیلم ها به عنوان کاتالوگ های الکترونیکی معرفی محصولات و خدمات سازمان ، تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان ، پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها ، استفاده در هتل ها و تالارها.
کیفیت ویدئو های ساخته شده چگونه است؟
ویدئو های ساخته شده بالاترین کیفیت لازم را دارند و خروجی ها از با کیفیت Full HD هستند.