بازاریابی محتوا

 تبلیغ برند با تولید محتوای تخصصی و بهینه

برای تبلیغ یک برند در دنیای دیجیتال ، باید فراتر از شعارهای تبلیغاتی گام برداشت و با عرضه تکنیک های جدید به تبلیغ برند خود بپردازید. با تبلیغات موثر است که کاربران می خواهند از برند تبلیغ شده حس خوب دریافت می کنند و به سمت آن ترغیب شوند . اینجاست که مفهوم بازاریابی محتوا پر رنگ تر می گردد گروه نترنگ با ایجاد محتوایی غنی و جذاب با رعایت کردن همه جزئیات سئو کسب و کار شما را به عنوان کسب و کار حرفه ای نمایان خواهد کرد. تعرفه ایمیل مارکتینگ

چرا نترنگ؟

با بازاریابی محتوا در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید

شرکت های بسیاری خدمات بازاریابی محتوا ارائه می دهند اما آنچه تیم تولید محتوا نترنگ را از دیگر شرکت ها متمایز می کند تولید محتوای کاملا اختصاصی ، مرتبط با کسب و کار با رعایت تمامی نکات بهینه سازی محتوا و انتشار منظم در سایت است .نترنگ با استفاده از استراتژی های حرفه ای در راستای پیاده سازی بازاریابی محتوا و تولید محتوای خلاقانه و متنوع برند شما را برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگار خواهد کرد .

همین حالا سوال خود را ثبت کنید

 

درخواست مشاوره

برای مشاوره ۲۴ ساعته، با مشاوران ما تماس بگیرید

09352269880

مراحل تولید و بازاریابی محتوا نترنگ

انتشار محتوا به صورت منظم

انتشار محتواهای جذاب با جاذبه های متنی و بصری جهت برندینگ کسب و کار

بهینه سازی محتوا

آشنایی با نیازهای مشتریان شما بر اساس محتواهای منتشر شده در سایت و بهینه سازی محتواهای جدید

تولید محتوا

تولید محتوا اختصاصی متناسب با کسب و کار شما جهت خلق سایتی جذاب

آنالیز سایت و برنامه ریزی برای آن

بررسی سایت و آشنایی کامل با خدمات و محصولات شما با تسلط کامل به جزییات کسب و کار شما.

خدمات بازاریابی محتوا نترنگ

رشد کسب و کار و جذب مخاطب بیشتر

مهم ترین هدف برای تولید و بازاریابی محتوا توصیف بهتر و بیشتر محصولات و خدمات و همچنین بهتر دیده شدن انها می باشد. مطالب تولید شده توسط گروه دیجیتال مارکتینگ نترنگ کاملا مرتبط با کسب و کار شما و اختصاصی برای سایت شما خواهد بود. انواع محتوای متنی، بصری و اینفوگرافیک مطابق با استانداردهای بهینه سازی محتوا برای بهتر دیده شدن در نتایج جستجو و دسترسی آسان تر کاربر ایجاد خواهند شد. با اطمینان خاطر در کنار تیم تخصصی تولید محتوا نترنگ در جهت رشد کسب و کار خود گام بردارید.